Crowdfunding
28 Listopad

Crowdfunding

Finansowanie społecznościowe pozwala dziś startupom pozyskać fundusze na projekty i zwrócić uwagę inwestorów. Duże marki sięgają po tę metodę, aby poznać potrzeby swoich konsumentów oraz przetestować koncepcję produktu lub usługi. Crowdfunding to metoda dostępna dla każdego, a my stosujemy ją z powodzeniem we współpracy z małymi firmami, jak i korporacjami.

Crowdsourcing
28 Listopad

Crowdsourcing

Crowdsourcing umożliwia dostęp do niemal nieograniczonych zasobów intelektualnych oraz efektywnej pracy w sieci, która uzupełnia to, co wewnątrz Twojej organizacji. Wystarczy internet, dobra strategia i platforma, aby otworzyć się na rozproszony potencjał ludzki. My pomożemy Ci go znaleźć i z niego czerpać.

Co-creation
28 Listopad

Co-creation

W epoce social media Twoje produkty, usługi i treści mogą powstawać z udziałem internautów – klientów, kontrahentów, konsumentów. To sposób na zaoferowanie unikalnego doświadczenia, budowanie lojalności oraz poznanie potrzeb odbiorców. Pokażemy Ci jak w epoce internetu współtworzyć wartość z dowolną społecznością.

Collaboration
28 Listopad

Collaboration

O collaborative economy – gospodarce współpracy – głośno jest za sprawą gorących startupów z sektora sharing economy. Idea współdzielenia i współpracy społeczności online i offline rozciąga się dynamicznie na kolejne obszary życia. My pokażemy Ci jak wykorzystać potencjał tych trendów, inicjować kooperację i wymianę społeczności ze wsparciem platform i strategii.