MediumPISZEMY O TYM, CO NAS FASCYNUJE I CZEGO JESTEŚMY CZĘŚCIĄ. POZNAJEMY LUDZI, ANALIZUJEMY ZJAWISKA, OBJAŚNIAMY WIEDZĘ I ZAMIENIAMY JĄ NA PRAKTYKĘ

Autorzy

Bartosz Filip Malinowski

bfm@wethecrowd.pl

Człowiek. Internet. Tłum. Pasja i praca. Chyba mogę nazwać się szczęściarzem, jeżeli sztukę dziennikarstwa, społecznictwo i pracę akademicką mogę połączyć z tematami, które szczerze mnie fascynują. Do crowdfundingu doszedłem przez gry komputerowe. Do crowdsourcingu – przez Nine Inch Nails. Do sharing economy z potrzeby oszczędności. Każda droga jest dobra, jeśli prowadzi do ekonomii dla 99%. Ja w WE the CROWD staram się wskazać właściwy kierunek.

Więcej…

Marcin Giełzak

mg@wethecrowd.pl

Udało mi się opublikować dwie książki, w tym jedną napisaną wraz z Filipem. Współpracuję z kilkunastoma czasopismami. Fascynują mnie ci, którzy potrafią być ludźmi słowa i czynu jednocześnie. Właśnie dlatego zaangażowałem się w WE the CROWD. Jestem też współzałożycielem firmy ShareHire, która wprowadza element społecznościowy w rekrutacje.

Więcej…

Paulina Nazaruk

pn@wethecrowd.pl

Jako przedstawicielka znaku Bliźniąt mam dwie osobowości: na co dzień spokojna i skromna, wieczorem agresywny gracz FPS. Oprócz dużej ilości fragów na swoim koncie mam też spore doświadczenie w działaniach w Social Media. Jestem typowym dzieckiem Internetu – offline is never an option for me. Nie lubię stać w miejscu, więc biegam po różnych obszarach sieci. Najczęściej znajdziecie mnie na Facebooku albo Twitterze.

Więcej…

Ola Sawicka

Chociaż jestem z pokolenia wychowanego na technologii, stale nie mogę za nią nadążyć. Z natury jestem humanistką i molem książkowym, dlatego trochę przekornie wybrałam ekonomię jako kierunek studiów a zawodowo realizuję się w bankowości. W WE the CROWD mogę łączyć oba obszary – wiedzę z zakresu ekonomii i finansów z pasją dziennikarską.

Więcej…

Jesteś autorem, naukowcem, firmą lub organizacją pozarządową?
Chcesz dla nas pisać, przygotować wspólny projekt albo szukasz doradztwa?

WIĘCEJ